Září 9, 2016

O MNĚ

Od svého narození na naši krásnou planetu Zemi se jmenuji Kamila Ullmannová.

moje-rodina

Ve svých dětských letech a dospívání jsem běhala po lese, loukách a horách se svými skautskými kamarády, bavila se s nimi a později jsem byla součásti našeho skautského vedení.

Na studia jsem se vydala do našeho druhého největšího studentského českého města, kde jsem nejprve studovala vysokou školu –  obor šlechtění rostlin a pak jsem se na doktorském studiu pustila do výzkumu obilovin a vyučování studentů na VŠ.

Při studiu učitelství odborných předmětů pro střední školy s environmentálním zaměřením jsem zjistila, že mě to ve třídě baví víc než v molekulární laboratoři. Dokončila jsem doktorát už s malou Julinkou a Filípkem v bříšku. Se svými dětmi jsem se dostala k montessori přístupu, který mě nadchl svými principy, propojeností a celistvým pohledem na svět kolem nás. Chtěla jsem vědět více a účastnila jsem se kurzu montessori pedagogiky pro děti 3-6 let akreditované MŠMT.

moje-rodina2

Poté, co syn Filípek odrostl z látkových plen a za velké podpory a pomoci manžela i rodiny jsem mohla začít studovat rok a půl trvající diplomovanou a akreditovanou montessori pedagogiku pro děti 6-12 let v Praze na Montessori ČR, kde se tedy teď vzdělávám za vedení předních pedagogů a psychologů (Mgr. Kamila Randáková, Mgr. Dita Dlouhá, Vlasta Hillebrandová, Ph.Dr., Marek Herman, Mgr. Marcela Žáková a dalších).

Kontakt

Ing. Kamila Ullmannová, PhD.
Telefon: 774 885 014
E-mail: k.ullmannova@gmail.com
IČ: 05388830