Září 9, 2016

MULTIAKTIVNÍ RADOVÁNKY

Jedná se o zájmový kroužek pro děti předškolního věku 3-6 let. Každou hodinu bude provázet jedno téma doplněné zajímavou vzdělávací didaktickou nebo montessori pomůckou. Lekce je rozdělena na blok skupinové práce a blok volné práce dětí dle jejich výběru.

Na začátku každé lekce se společně přivítáme, seznámíme se s tématem lekce a pustíme se do společných aktivit. Dále následuje volná práce dětí s montessori a didaktickými pomůckami dle vlastního výběru.

Účelem hlubšího zapamatování je propojení více smyslů. Sáhnout si na pomůcky a pracovat s nimi, slyšet zvuky, vidět a pozorovat, ochutnat a čichnout si, popsat si objevené nebo nejlépe objevit sám.

Prostor dětského centra se nachází na Olomoucké ulici číslo 11, dům naproti Cafe bar Picollo. V přízemí domu se nachází prodejna kola Zamo a textil Iva. Centrum se nachází ve 2. patře činžovního domu, nenechejte se odradit množstvím schodů, v centru vás čeká zázemí pro rodiče i děti. Kočárky a další dětské dopravní prostředky je možno nechat na spodní chodbě, která se zamyká. Vchod je buď otevřený nebo zvoňte na zvonek MULTIAKTIVNÍ RADOVÁNKY.

Parkovat lze na ulici Havlíčkova u bývalého kina Elektra, na jednosměrných ulicích v okolí (Mírova, Na Rybníčku, Veleslavínova, Čápkova), placené parkování u hotelu Koruna nebo podzemní parkování OC Breda & Weinstein (první 3 hodiny zdarma). Přeji vám všem, ať vždy dobře a blízko zaparkujete.

Fotky z nového centra na Olomoucké ulici
Práce dětí a pomůcky

Kontaktujte mě